Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś
Jesteś tutaj: Strona główna serwisu Strona głównaWierzbicki
Wyszukiwana fraza:

Wierzbicki

Archiwum wyszukiwanych fraz prawnych Znaleziono 9 publikacji spełniających kryteria wyszukiwania.

Czy chmura da prawnikom deszcz pieniędzy?

Cloud Computing coraz częściej znajduje zastosowanie poza branżą IT. Do chmury sięgają m.in. prawnicy, którzy coraz częściej stają przed wyborem oprogramowania wspierającego zarządzanie kancelarią.

Kategoria: Zarządzanie
Data utworzenia: 21 września 2012

Wierzbicki Adwokaci i Radcowie Prawni obsłużą sportowy resort

Kancelaria Wierzbicki Adwokaci i Radcowie Prawni z Warszawy zwyciężyła w przetargu na obsługę prawną Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Data utworzenia: 4 grudnia 2014

Praca w kancelarii Wierzbicki Adwokaci i Radcowie Prawni zatrudni aplikantów adwokackich

Kancelaria Wierzbicki Adwokaci i Radcowie Prawni poszukuje do pracy aplikantów adwokackich. Zatrudnienie w Dziale Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć oraz w Dziale Postępowań Sądowych z możliwością podniesienia kwalifikacji.

Data utworzenia: 16 kwietnia 2014

Rusza pionierski system weksli elektronicznych

Funkcjonowanie rozpoczyna właśnie system Payper24, za pośrednictwem którego możliwe jest realizowanie transakcji opartych o pierwszy w Europie system weksli elektronicznych. Umożliwia on przedsiębiorcom natychmiastowe wystawianie weksla w celu zapłaty za dokonywaną transakcję. To proste narzędzie do poprawienia płynności finansowej w firmie.

Data utworzenia: 3 kwietnia 2013

Daj sobie większe szanse na rozmowę kwalifikacyjną

Odpowiednie zdjęcie w CV to, obok dopracowanej treści i profesjonalnego wyglądu dokumentów aplikacyjnych, istotny czynnik, który może zadecydować o zaproszeniu kandydata na rozmowę kwalifikacyjną.

Kategoria: Po pracy
Data utworzenia: 23 sierpnia 2012

Panel doradców prawnych operatora elektrosieci już działa

Polskie Sieci Elektroenergetyczne zakończyły już kilka szczegółowych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na konkretne usługi prawne prowadzonych na podstawie umów ramowych zawartych wcześniej z wybranymi kancelariami. Firma wyłoniła je wcześniej w przetargach.

Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 7 kwietnia 2015

Dywersyfikacja źródeł dochodów ludności wiejskiej

Prezentowane opracowanie stanowi drugi z podręczników dla studiujących zagadnienia zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich. Tak samo jak pierwszy (Z. T. Wierzbicki, Sozoekologia społeczna) został przygotowany nie tylko dla studiujących w systemie

Słowa kluczowe: „Rodziny na swoim”, a, A+++, Cyfra+
Data utworzenia: 1 maja 2011

Żywienie dzikich zwierząt Ssaki

. Zajęczaki ... 271 Andrzej Łozicki 8.1. Wprowadzenie ... 271 8.2. Zającowate ... 271 Bibliografia ... 285 9. Nietoperze ... 287 Mateusz Wierzbicki, Aleksandra Wierzbicka 9.1. Wprowadzenie ... 287 9.2. Microchiroptera ... 289 9.3. Megachiroptera

Kategoria: Różne
Data utworzenia: 4 lipca 2012

Fructus Spiritus est Caritas Księga jubileuszowa ofiarowana Księdzu Profesorowi Franciszkowi Drączkowskiemu z okazji siedemdziesiątej rocznicy urodzin, czterdziestopięciolecia święceń kapłańskich i trzydziestopięciolecia pracy naukowej

(1939-1945) jako źródło historyczne i specyficzny rodzaj literatury faktu Ks. Anzelm Weiss Parafia Wolsztyn w świetle ankiety dziekańskiej z 1797 roku Ks. Alfred M. Wierzbicki Kryzys humanizmu chrześcijańskiego? Maria Wrzeszcz Nie będzie Jana

Słowa kluczowe: „Rodziny na swoim”, a, A+++, analiza
Data utworzenia: 12 grudnia 2011
« Poprzednia 1 Następna »
® 2008 - 2018 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.