Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś
Jesteś tutaj: Strona główna serwisu Strona głównaArtykułyKraków
Wyszukiwana fraza:

Kraków

Archiwum wyszukiwanych fraz prawnych Znaleziono 21 publikacji spełniających kryteria wyszukiwania.

Festiwal Warsztaty Sztuki Fotografii w Krakowie

Trzydniowy – 20-22 stycznia 2012 – krakowski Festiwal Warsztaty Sztuki Fotografii odbywający się w Galerii Pauza, Kinie 18, Klubie Pauza, Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego, studio fotograficznym Diamonds Factory ukazuje nie tylko rezultat procesu fotografowania m.in. poprzez wystawy, fotokasty, ale i cały ten proces tworzenia fotografii.

Kategoria: Po pracy
Data utworzenia: 13 stycznia 2012

Butikomania 2.0, czyli (uzupełniony) katalog polskich kancelarii specjalistycznych

Polski Prawnik przedstawia drugą wersję katalogu specjalistycznych firm prawniczych. Dzięki współpracy Czytelników oraz dalszym badaniom rynku rozbudowaliśmy go o 20 pozycji. Katalog liczy ponad 80 kancelarii. Pojawiły się w nim nowe, jeszcze bardziej niszowe dziedziny prawa, jak: morskie, sportowe, rolne, transportowe i przewozowe.

Kategoria: Marketing
Data utworzenia: 5 września 2014

Prawnicy K&L Gates przyczynili się do sukcesu konsorcjum firm WTE Wassertechnik GmbH i WTE Wassertechnik (Polska) Sp. z o.o. w postępowaniu odwoławczym przed Krajową Izbą Odwoławczą

Prawnicy K&L Gates mec. Maciej Georg i mec. Katarzyna Urbańska doradzali konsorcjum firm WTE Wassertechnik GmbH i WTE Wassertechnik (Polska) Sp. z o.o. w postępowaniu odwoławczym przed Krajową Izbą Odwoławczą w związku z wygranym przez konsorcjum przetargiem na rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków Kujawy w Krakowie, organizowanym przez Miejskie…

Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 22 lipca 2013

Dentons doradza GLL Real Estate Partners przy nabyciu Kazimierz Office Center w Krakowie

Zespół Prawa Nieruchomości kancelarii Dentons doradzał funduszowi zarządzanemu przez GLL Real Estate Partners przy zawarciu przedwstępnej umowy nabycia biurowca Kazimierz Office Center w Krakowie od spółki Globe Trade Centre S.A. Wartość transakcji strony oceniły na 42 miliony euro.

Kategoria: Marketing
Data utworzenia: 7 kwietnia 2015

O sukcesie kancelarii decyduje profesjonalizm jej prawników

Kancelaria Drzewiecki Tomaszek & Wspólnicy została wybrana Firmą Prawniczą Roku w Polsce przez brytyjski magazyn prawniczy „The Lawyer".

Kategoria: Marketing
Data utworzenia: 31 marca 2015

Konferencja jubileuszowa z okazji XX-lecia Izby Notarialnej w Krakowie

Program konferencji jubileuszowej z okazji XX-lecia Izby Notarialnej w Krakowie

Data utworzenia: 26 stycznia 2012

Norton Rose Fulbright pracowała na rzecz sfinansowania budowy nowej elektrociepłowni

Kancelaria Norton Rose Fulbright była doradcą państwowej spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe przy zawarciu z firmą EDF Polska porozumienia inwestycyjnego dotyczącego finansowania budowy nowej elektrociepłowni gazowej w Toruniu.

Kategoria: Zarządzanie
Data utworzenia: 10 lipca 2015

Wyroby tytoniowe i ich producenci pod specjalnym nadzorem

Nowe prawo zakłada istotne zmiany w nadzorze nad wyrobami tytoniowymi i ich producentami. Wszystko za sprawą nowelizacji ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 11 lutego 2019

Prawnicy Chorym Dzieciom 4

Wraz z końcem roku kalendarzowego zakończył się czas trwania 4 edycji akcji Prawnicy Chorym Dzieciom. W ramach tej akcji już po raz czwarty środowisko prawników z Krakowa oraz innych miejscowości z Małopolski i Śląska zbierało fundusze na zakup sprzętu medycznego przez Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Prokocimiu. W tym roku udało się zebrać…

Data utworzenia: 11 lutego 2012
« Poprzednia 1  |  2  |  3 Następna »
® 2008 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.