Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś
Jesteś tutaj: Strona główna serwisu Strona głównafabryki
Wyszukiwana fraza:

fabryki

Archiwum wyszukiwanych fraz prawnych Znaleziono 27 publikacji spełniających kryteria wyszukiwania.

Minister M. Korolec: propozycja Komisji Europejskiej narusza interesy Polski

Ingerowanie w unijny system handlu uprawnieniami do emisji dwutlenku węgla jest trudne do zaakceptowania – mówi Marcin Korolec, szef resortu środowiska o pomyśle Komisji Europejskiej, by w najbliższych latach sztucznie zmniejszyć ilość uprawnień na rynku. Dzisiaj na ten temat dyskutować będą unijni ministrowie ds. środowiska podczas ostatniego…

Kategoria: Finanse
Data utworzenia: 18 grudnia 2012
Kancelaria Adwokacka
LegalClick.pl - Nowoczesne narzędzie dla nowoczesnego prawnika

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała firmie Lode Sp. z o.o. w transakcji nabycia aktywów produkcyjnych przedsiębiorstwa Fabryki Ceramiki Budowlanej 'WACŁAW JOPEK' Sp. z o.o.

Zespół prawników kancelarii CDZ pod kierownictwem Partnera, Szymona Skiendzielewskiego, doradzał kupującemu Lode Sp. z o.o. w transakcji nabycia aktywów produkcyjnych zorganizowanej części przedsiębiorstwa Fabryki Ceramiki Budowlanej "WACŁAW JOPEK

Data utworzenia: 7 stycznia 2013

Kancelaria Gide doradcą przy budowie i wynajmie fabryki mebli

Zespół prawa nieruchomości kancelarii Gide doradzał spółce P3, wiodącemu właścicielowi, deweloperowi i zarządcy europejskich obiektów logistycznych, przy inwestycji polegającej na stworzeniu centrum produkcyjno-magazynowego firmy meblowej Sofa.com w parku magazynowym P3 Poznań. Budynek został oddany do użytku 1 września.

Data utworzenia: 27 października 2014

Komedia

Dziś na ekrany kin wchodzi komedia „Wkręceni” w reżyserii Piotra Wereśniaka. Film opowiada o zwolnionych pracownikach fabryki samochodów, którzy postanawiają wydać swoje oszczędności na szalony wyjazd do Warszawy. Po drodze zostają omyłkowo wzięci

Słowa kluczowe: bohater, film, kino, komedia
Kategoria: Inne
Data utworzenia: 13 stycznia 2014

Rażące błędy przy uchwalania studium terenów byłych ZPC Ursus - mówi wyrok NSA

fabryki, nie może zostać skutecznie uchwalony – twierdzi „Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Ursusa”. I przypomina, że już wkrótce odbędzie się podobna sprawa ze skargi Energetyki Ursus, zasilającej pół dzielnicy w energię cieplną.

Data utworzenia: 21 września 2012

Minister pracy: będziemy sprawdzać, jak wydatkowane są pieniądze dla byłych pracowników Fiata

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach otrzymał już ponad 5 mln złotych z rezerwy ministra pracy na pomoc adresowaną do osób zwalnianych z miejscowej fabryki Fiata. O takie wsparcie wnioskowały władze powiatu, ale w razie potrzeby znajdą się dodatkowe

Kategoria: Prawo pracy
Data utworzenia: 28 stycznia 2013

Precedensowy wyrok Trybunału Arbitrażowego przyniesie Polsce 1,2 mln USD

Dzięki prawnikom K&L Gates Rzeczpospolita Polska otrzyma 1,2 miliona USD na podstawie precedensowego rozstrzygnięcia w sprawie David Minnotte i Robert Lewis przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej (sprawa ICSID Nr ARB(AF)/10/1)

Data utworzenia: 21 maja 2014

Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy oraz Dentons w dużym spożywczym przejęciu

Kancelaria Dubiński Fabrycki Jeleński i Wspólnicy doradzała Grupie Maspex Wadowice przy zakupie zakładów produkcyjnych w Łowiczu i Wąsoszu oraz kilku znanych marek produktów spożywczych firmy Agros-Nova od europejskiego funduszu private equity IK Investment Partners, którego doradcą była kancelaria Dentons.

Data utworzenia: 12 stycznia 2015

JP Weber i Clifford Chance pomogły Boschowi kupić upadłą fabrykę kuchenek i pralek

Kancelarie JP Weber i Clifford Chance doradzały niemieckiej firmie BSH Bosch und Siemens Hausgeräte i jej spółce zależnej BSH Wrocław przy zakupie wrocławskiego zakładu Fagor Mastercook w upadłości likwidacyjnej.

Data utworzenia: 22 kwietnia 2015
« Poprzednia 1  |  2  |  3 Następna »
® 2008 - 2018 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.