Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś
Jesteś tutaj: Strona główna serwisu Strona głównakursy językowe
Wyszukiwana fraza:

kursy językowe

Archiwum wyszukiwanych fraz prawnych Znaleziono 7 publikacji spełniających kryteria wyszukiwania.

XVII Lokalny Konkurs Krasomówczy w Gdańsku

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa zaprasza zainteresowanych studentów II-V roku prawa do wzięcia udziału w XVIII Lokalnym Konkursie Krasomówczym, który odbędzie się 17 marca 2014 r o godz. 15:00. w sali 101 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku.

Data utworzenia: 3 marca 2014

Nauka języków obcych - czego dokształcają się Polacy?

Polacy podejmują decyzję o rozpoczęciu nauki języka obcego zaraz po zakończeniu wakacji. Wrzesień i październik to miesiące, kiedy najwięcej osób sięga po kursy językowe, jak wynika z danych ESKK, pierwszej szkoły nauczania na odległość w kraju. Kto

Kategoria: Po pracy
Data utworzenia: 19 września 2012

Kijem czy marchewką? Jak skutecznie motywować pracowników

pracownikom dodatkowe szkolenia czy kursy, organizują warsztaty wymiany wiedzy i systemy komunikacji wewnętrznej, które przesuwają pracę w stronę zabawy. Jak skutecznie motywować pracowników podpowiadają eksperci British Council, Grupy Allegro i iTagma.

Kategoria: Zarządzanie
Data utworzenia: 3 grudnia 2012

Znasz język obcy? Tylko tak ci się wydaje!

Angielski, rosyjski, niemiecki – znajomość tych języków deklarujemy najczęściej. Badania CBOS dowodzą ,że połowa Polaków potrafi porozumieć się w języku innym niż ojczysty. Kiedy jednak przychodzi co do czego i przystępujemy do rozmów kwalifikacyjnych okazuje się, że rzeczywistość nie wygląda tak różowo.

Kategoria: Zarządzanie
Data utworzenia: 27 maja 2013

Opłaty za studia mogą obniżyć podatek

Rozpoczynasz studia lub kurs językowy? W niektórych przypadkach masz możliwość zaliczenia poniesionych na ten cel wydatków w koszty uzyskania przychodów, a tym samym – zmniejszenia zobowiązań wobec fiskusa.

Data utworzenia: 17 października 2012

Najpopularniejsze egzaminy językowe. Przewodnik

egzaminu językowego: dla gimnazjalistów, maturzystów, studentów, dla uczęszczających na kursy językowe do różnych szkół, wyjeżdżających do pracy i na studia za granicę, a także dla lektorów i nauczycieli chcących przekazać uczniom zestawy wymagań

Słowa kluczowe: „Rodziny na swoim”, a, A+++, ceny
Data utworzenia: 1 maja 2011

Sprawdź swój angielski. Testy: liceum, matura, egzaminy wstępne, olimpiady i konkursy, egzaminy państwowe, kursy językowe.

Wygodny zbiór testów dla uczących sie języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, obejmujący m.in.: - testy szkolne (klasy licealne) - testy maturalne - testy egzaminacyjne na wyższe uczelnie. Opracowanie jest dostosowane do treści programowych realizowanych w szkole podstawowej i średniej. Książkę zaopatrzono w rozwiązania ćwiczeń.

Słowa kluczowe: „Rodziny na swoim”, a, A+++, Cyfra+
Data utworzenia: 1 maja 2011
« Poprzednia 1 Następna »
® 2008 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.