Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś
Jesteś tutaj: Strona główna serwisu Strona głównaszkolenie
Wyszukiwana fraza:

szkolenie

Archiwum wyszukiwanych fraz prawnych Znaleziono 207 publikacji spełniających kryteria wyszukiwania.

Szkolenie z 'Praktycznych podstaw mediacji gospodarczej'

Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych organizuje kolejne szkolenie z "Praktycznych podstaw mediacji gospodarczej" dla radców prawnych, którzy nie posiadają stosownych uprawnień, a chcieliby zostać wpisani na listę

Kategoria: Szkolenia
Data utworzenia: 1 września 2012

Szkolenie: Zmiany w Kodeksie Postępowania Cywilnego. Likwidacja odrębnego postępowania gospodarczego

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu serdecznie Państwa zaprasza na kolejną edycję szkolenia (dla osób, które z powodu braku miejsc nie mogły wcześniej w nim uczestniczyć), w dniu 11 września 2012r. w Opolu w HOTELU FESTIVAL ul. Oleska 86 w godzinach 14,00-18,00.

Kategoria: Szkolenia
Data utworzenia: 1 września 2012

Szkolenie: Klauzule umowne w świetle aktualnego orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz zastosowanie art. 5 i 351.1 Kodeksu Cywilnego

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu serdecznie Państwa zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w dniach 12-13.10.2012r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Leśna Radość” w Jastrzębiu k/Poraja ul. Wojska Polskiego 79

Kategoria: Szkolenia
Data utworzenia: 1 września 2012

Ruszają szkolenia e-learningowe dla radców OIRP

Szkoleniami z e-protokołu oraz sądowego portalu informacyjnego zadebiutuje wśród radców prawnych OIRP w Warszawie system szkolenia przez internet ERiA czyli E-learning Radców i Aplikantów. Uruchomienie obu szkoleń planowane jest na 12 października 2012 r. a ich autorem jest dr Mariusz Maciejewski, Przewodniczący Komisji ds. Doskonalenia Zawodowego OIRP…

Kategoria: Szkolenia
Data utworzenia: 9 października 2012

Praktyczne Aspekty Windykacji Sądowej

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w spotkaniu "Praktyczne Aspekty Windykacji Sądowej", które odbędzie się dnia 4 grudnia 2012 roku w Warszawie, w hotelu Marriott.

Data utworzenia: 29 listopada 2012

Instytut Szkoleń Prawniczych Sp. z o.o. w Katowicach rozpoczął swoją działalność

ISP jest wyspecjalizowaną firmą szkoleniową, realizującą szkolenia z zakresu prawa. Misją ISP jest podnoszenie kompetencji pracowników firm i instytucji z zakresu prawa.

Kategoria: Szkolenia
Data utworzenia: 30 listopada 2012

Kancelaria Ślązak, Zapiór i Wspólnicy zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium

Kancelaria Ślązak, Zapiór i Wspólnicy serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium poświęconym tematyce „Partnerstwa Publiczno – Prywatnego w budownictwie”. Seminarium odbędzie się 29 stycznia 2013 r o godz. 12.00 w siedzibie kancelarii w Katowicach.

Kategoria: Szkolenia
Data utworzenia: 20 grudnia 2012

PWSK - unikalny cykl szkoleń dla prawników

PWSK – Prawnik w sieci klientów, to jedyny w Polsce cykl szkoleniowy dedykowany prawnikom chcącym rozwijać swoje umiejętności z zakresu zarządzania kancelarią, marketingu, PR-u i business development. Swoim zasięgiem obejmuje 5 miast, tj. Łódź, Warszawę, Poznań, Wrocław oraz Kraków.

Data utworzenia: 16 stycznia 2013

Najbliższe konferencje prawnicze

15 marca rozpoczynają się dwa interesujące spotkania - debata na temat związków partnerskich i konferencja poświęcona procesowi karnemu. Następnie zapraszamy na Warsztat - umowy określające relacje w grupie kapitałowej i Polski Kongres Prawa Podatkowego.

Data utworzenia: 13 marca 2013

Warsztaty: Zamówienia publiczne w branży IT

21.05.2013, Warszawa, Hotel Hyatt Regency

Data utworzenia: 4 kwietnia 2013
« Poprzednia 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6 … 21 Następna »
® 2008 - 2019 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.