Kalendarz prawnika: Brak wydarzeń na dziś
Jesteś tutaj: Strona główna serwisu Strona głównauchwał SN
Wyszukiwana fraza:

uchwał SN

Archiwum wyszukiwanych fraz prawnych Znaleziono 4 publikacje spełniające kryteria wyszukiwania.

Jakie części do napraw aut powypadkowych?

komunikacyjnego. Mimo, iż SN odmówił podjęcia uchwały w tej konkretnej sprawie, postanowienie jest ważne z tego względu, iż jego uzasadnienie zawiera ważne wytyczne.

Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 16 października 2012

Rola uchwał NSA w ujednolicaniu orzecznictwa sądów administracyjnych

Każdy sąd, zatem także sąd administracyjny, rozpoznając indywidualną sprawę, jest w swoich orzeczeniach niezawisły i podlega tylko Konstytucji oraz ustawom. Należy jednak zwrócić uwagę na szczególną rolę uchwał Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Data utworzenia: 25 lutego 2012

Kolokwium dla aplikantów notarialnych przez egzaminem notarialnym

Zaświadczenie o odbyciu aplikacji notarialnej jest niezbędnym dokumentem, aby przystąpić do egzaminu zawodowego. Brak spełnienia powyższego wymogu skutkuje niemożnością ubiegania się o prawo udziału w takim egzaminie – złą wiadomością może być to, że nie da się niestety obejść takiego obowiązku.

Kategoria: Aplikacje
Data utworzenia: 10 maja 2013

Gospodarka nieruchomościami z komentarzem do wybranych procedur Publikacja ma charakter metodyczno-praktyczny z przeznaczeniem dla osób, które zajmują się zawodowo realizacją procedur gospodarki nieruchomościami. Adresowana jest do geodetów, rzec

prawne aspekty i zasady określania wartości nieruchomości. W części czwartej zamieszczono szeroki wybór orzecznictwa SN i NSA z zakresu objętego opracowaniem wraz z uzasadnieniem i powołaniem artykułów z ustawy. Ponadto do publikacji dołączono

Słowa kluczowe: „Rodziny na swoim”, a, A+++, adres
Kategoria: Prawo
Data utworzenia: 16 stycznia 2012
« Poprzednia 1 Następna »
® 2008 - 2018 SerwisPrawa.pl sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.